Hizmetlerimiz

 

Post Image
image 2

Depolama

Modern depolama araçlarıyla depolama operasyonlarının teknolojik altyapıyla takip edildiği çağdaş bir “Sağlık ürünleri depolama yönetimi” hizmeti sunmaktadır.

Soyak Lojistik depolama alanında uzman ve pro-aktif kadrosuyla, modern depolama araçlarıy-la depolama operasyonlarının teknolojik altyapıyla takip edildiği çağdaş bir “Sağlık ürünleri depo-lama yönetimi” hizmeti sunmaktadır. Farklı lokasyonlar da hızla büyüme stratejisiyle büyüyen şirketin, artan kullanılabilir alan desteğiyle, müşterilerinin lojistik hizmet ihtiyaçlarına yönelik, stok yönetimi, sipariş hazırlama, sevk irsaliyesi basımı, yeniden ambalajlama, parçalama, birleş-tirme, yanı sıra raflı depolama ve müşterilerin kendi depolarının yönetimine kadar geniş bir perspektifte depolama hizmeti sunmaktadır.

  • Soğuk zincir depolama

2-8°C arasında muhafaza edilen soğuk zincir ürünlerinin depolanmakta,  dağıtılmakta, soğuk zincir dağıtım sisteminin validasyonu yapılmaktadır.

  • Tanıtım  malzemelerinin depolanması

Tanıtım malzemelerinin bölgelerine göre satış temsilcilerine gönderimleri yapılmakta kongre gibi tanıtım organizasyonlarına malzeme gönderilmektedir.

  • Hammadde- Ambalaj Malzemesi depolama

Hammadde ve ambalaj malzemelerinin parti numarası, son kullanma tarihlerin takip edilmesi bazında stokları tutulmakta, ambalaj malzemelerinden numune alınmaktadır.
Depolanan  Hammadde ve ambalaj Malzemeleri üretim tesislerine gönderilmektedir.

  • Kontrole tabii ürünlerin depolanması

Kontrole tabii ürünlerin kilitli alanlarda depolanıp, Sağlık Bakanlığına bildirimleri yapılıp, kayıtları tutulmaktadır.

  • Gümrük Depolama

Yurt dışından gelen malzemeler için müşteriye gümrüklü antrepo hizmeti verilmektedir.

 

  • Mamul depolama (fiyatlı-fiyatsız)

Mamullerin 2D barkod sistemine göre Ecza Depolarına dağıtımının yapılması, İlaç Takip Sistemine bildirimleri yapılmaktadır

  • Sıcaklık kontrollü depolama

Depolanan malzemelerin saklama şartlarına uygun olarak;
2-8         °C       Soğuk Oda
8-15        °C       Serin Oda 
15-25      °C       Oda Sıcaklığında  depolaması yapılmaktadır.

  • İade Depolama

İade ürünlerin teslim alınarak, kayıtları tutulup,  iade prosedürlerine uygun olarak tekrar değerlendirilmekte ve tekrar satışa sunulmaktadır.

  • İmha İşlemleri

Red edilmiş malzemelerin , red edilmiş malzemeler için ayrılmış alanda depolanması yapılmakta ve red malzemelerin resmi imha prosedürüne uygun olarak imha edilmesi sağlanmaktadır.

Fotoğraf Galerisi

İletişim